سالنامه داوطلب 1400 :

هدف از تولید :
هدف از تولید سالنامه داوطلب، ترویج فعالیت هاى داوطلبانه در میان تمام هم میهنان عزیز است و این اثرتاکید به انجام فعالیت هاى داوطلبانه خود جوش و عضویت افراد در سازمان هاى مردم نهاد دارد . در این راستا هر جمعه به معرفى فعالیت هاى داوطلبانه یکى از سازمان هاى غیر دولتى پرداخته و همچنین هر هفته دو مورد از مصادیق کارهاى داوطلبانه را در پاورقى بیان کرده ایم . لازم بذکر است در سالنامه داوطلب 1400، 550 تشکل معرفى شده اند .
امید است در ، سال هاى آینده نیز شاهد رشد مستمر همکارى دبیرخانه ترویج کارهاى داوطلبانه با سازمان هاى مردم نهاد و موسسات خیریه داوطلب محور باشیم .
به امید اینکه تمام ایرانیان در کارنامه زندگى خود افتخار عضویت در یک مجموعه داوطلب محور را داشته باشند .

دبیرخانه ترویج کارهاى داوطلبانه

احمد بختیارى

مزایای استفاده از این سالنامه :
تمام تلاش ما بر این است تا با تهیه این سالنامه به فرهنگ ترویج کار داوطلبانه کمک کرده و در این راه بر آن شدیم تا با معرفی سازمان های مردم نهاد(NGO) ها ، موسسات خیریه ، کمپین ها(پویش) و . . . به افراد جامعه آنها را تشویق به عضو شدن در این مجموعه ها نماییم. به همین منظور برای آشنایی شما عزیزان از چگونگی فعالیت های داوطلبانه از موسسات خواستیم تا با معرفی بخش های پذیرش داوطلب در مجموعه خود که در ( انتهای هر هفته ) به آن پرداخته شده و همچنین جملاتی برای راهنمایی و آشنایی بیشتر مخاطبان برای انجام اینگونه فعالیت ها که در (پاورقی) به  آن اشاره شده است ما را همراهی نمایند.
از دیگر مزایای این سالنامه می توان به دسترسی راحت مخاطب به اطلاعات موسسات که به صورت دایرکتوری در صفحات انتهایی این اثر آمده اشاره کرد .
شما نیز می توانید با حمایت و خرید این اثر یکی از همراهان ما در جهت ترویج فعالیت داوطلبانه باشید .

فرم پیش ثبت نام سالنامه داوطلب 1400 مشارکت کنندگان عزیز لطفا با تکمیل فرم ذیل ما را در جمع آوری اطلاعات سالنامه داوطلب 1400 یاری نمایید. (لطفا فارسی پر نمایید)

* از آنجایی که تهیه و انتشار سالنامه هزینه زیادی دارد و دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه فعالیت تجاری ندارد و تاکنون با مشارکت موسسات داوطلب محور توانسته است 7 سال متوالی به تهیه سالنامه داوطلب بپردازد ، از اینرو می طلبد تا شرکت ها ، موسسات و بنگاه های اقتصادی در بخش مسئولیت پذیری اجتماعی نیز ما را همراهی نمایند .
* نکته (اشتراک یک تجربه) : در سال های گذشته برخی از موسسات حتی توانایی خرید 3 تا 5 جلد سالنامه را نداشته از اینرو داوطلبان و خیرین با مشارکت هم به تهیه سالنامه برای خود و دوستانشان باعث ثبت درج اطلاعات موسسه در سالنامه گشتند .

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com