همایش روز داوطلب – 14 آذر

سومین همایش ملی تقدیر از داوطلبان و سازمان های مردم نهاد داوطلب محور به مناسبت روز بین المللی کار داوطلبانه در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه سومین سال برگزاری مراسم تقدیر از داوطلبان و تشکل های داوطلب محور در روز 14 آذر مصادف با  روز بین المللی کار داوطلبانه با حضور پر شور و چشم نواز 1800 داوطلب در حوزه های مختلف سراسر کشور که از 400 سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و داوطلبان سازمان های خدمات رسان عمومی و دولتی با حضور معاون زنان ریاست جمهوری، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مدیر کل تشکل ها و خیرین وزارت بهداشت ، مدیر کل مشارکت های جوانان وزارت ورزش و جوانان ، مدیر کل مشارکت ها و تشکل های سازمان مدیریت بحران کشور ، رئیس سازمان بسیج هنرمندان، مدیر کل تشکل ها و خیرین بهزیستی کشور، اعضا و روئسای کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکت های اجتماعی محلات شهر تهران،  مدیر دبیرخانه ترویج کار های داوطلبانه، و تنی چند از معاونین و مدیران سازمان های مختلف حوزه مشارکت ها، سلامت ، مدیریت شهری و تشکل های کشور با حضور مدیران و روسای شبکه های تشکل ها، مدیران و دبیران موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد و ارکان 400 تشکل کشور برگزار گردید .

9
7
6(1)
5
13
12
11
WhatsApp Image 2019-12-06 at 4.17.06 PM
26
22
18
1(2)
28
27
4(1)
3(1)

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com