همایش روز داوطلب – 14 آذر

سومین همایش ملی تقدیر از داوطلبان و سازمان های مردم نهاد داوطلب محور به مناسبت روز بین المللی کار داوطلبانه در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه سومین سال برگزاری مراسم تقدیر از داوطلبان و تشکل های داوطلب محور در روز 14 آذر مصادف با روز بین المللی کار داوطلبانه با حضور پر شور و چشم نواز 1800 داوطلب در حوزه های مختلف سراسر کشور که از 400 سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و داوطلبان سازمان های خدمات رسان عمومی و دولتی با حضور معاون زنان ریاست جمهوری، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مدیر کل تشکل ها و خیرین وزارت بهداشت ، مدیر کل مشارکت های جوانان وزارت ورزش و جوانان ، مدیر کل مشارکت ها و تشکل های سازمان مدیریت بحران کشور ، رئیس سازمان بسیج هنرمندان، مدیر کل تشکل ها و خیرین بهزیستی کشور، اعضا و روئسای کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، سرپرست دبیرخانه ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکت های اجتماعی محلات شهر تهران، مدیر دبیرخانه ترویج کار های داوطلبانه، و تنی چند از معاونین و مدیران سازمان های مختلف حوزه مشارکت ها، سلامت ، مدیریت شهری و تشکل های کشور با حضور مدیران و روسای شبکه های تشکل ها، مدیران و دبیران موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد و ارکان 400 تشکل کشور برگزار گردید .

مطالعه کامل متن …نمایــش گالـــری…نمایش فرم ثبت نام همایش روز داوطلب9
7
6(1)
5
13
12
11
WhatsApp Image 2019-12-06 at 4.17.06 PM
26
22
18
1(2)
28
27
4(1)
3(1)


پیش ثبت نام در سالنامه داوطلب 1400

هدف از تولید سالنامه داوطلب، ترویج فعالیت هاى داوطلبانه در میان تمام هم میهنان عزیز است و این اثرتاکید به انجام فعالیت هاى داوطلبانه خود جوش و عضویت افراد در سازمان هاى مردم نهاد دارد . در این راستا هر جمعه به معرفى فعالیت هاى داوطلبانه یکى از سازمان هاى غیر دولتى پرداخته و همچنین هر هفته دو مورد از مصادیق کارهاى داوطلبانه را در پاورقى بیان کرده ایم . لازم بذکر است در سالنامه داوطلب 1400، 550 تشکل معرفى شده اند .امید است در ، سال هاى آینده نیز شاهد رشد مستمر همکارى دبیرخانه ترویج کارهاى داوطلبانه با سازمان هاى مردم نهاد و موسسات خیریه داوطلب محور باشیم .به امید اینکه تمام ایرانیان در کارنامه زندگى خود افتخار عضویت در یک مجموعه داوطلب محور را داشته باشند .

دبیرخانه ترویج کارهاى داوطلبانه – احمد بختیارى

مشارکت کنندگان عزیز لطفا با تکمیل فرم ذیل ما را در جمع آوری اطلاعات سالنامه داوطلب 1400 یاری نمایید.(لطفا فارسی پر نمایید)

* از آنجایی که تهیه و انتشار سالنامه هزینه زیادی دارد و دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه فعالیت تجاری ندارد و تاکنون با مشارکت موسسات داوطلب محور توانسته است 7 سال متوالی به تهیه سالنامه داوطلب بپردازد ، از اینرو می طلبد تا شرکت ها ، موسسات و بنگاه های اقتصادی در بخش مسئولیت پذیری اجتماعی نیز ما را همراهی نمایند .
 
* نکته (اشتراک یک تجربه) : در سال های گذشته برخی از موسسات حتی توانایی خرید 3 تا 5 جلد سالنامه را نداشته از اینرو داوطلبان و خیرین با مشارکت هم به تهیه سالنامه برای خود و دوستانشان باعث ثبت درج اطلاعات موسسه در سالنامه گشتند .
null

کمپین تابستان طلایی :

نمایش بیشتر :


شمار ه 90 :

Close

من یک داوطلب هستم

شما می توانید به عنوان یک شهروند با این دبیرخانه در ارتباط باشید تا بتوانیم به ترویج فرهنگ کار داوطلبانه بپردازیم .
« ما با هر شغل و توانایی می توانیم در ساخت دنیایی زیباتر برای همه سهیم باشیم »
داوطلب عزیز با تکمیل فرم ذیل نحوه همکاری و حمایت خود را مشخص نمایید (لطفا فارسی پر نمایید)
1366/01/01

ساعت کار دبیرخانه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 می باشد

پیش ثبت نام سالنامه داوطلب ​اینجا کلیک کنید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com