من یک داوطلب هستم

شما می توانید به عنوان یک شهروند با این دبیرخانه در ارتباط باشید تا بتوانیم به ترویج فرهنگ کار داوطلبانه بپردازیم .

« ما با هر شغل و توانایی می توانیم در ساخت دنیایی زیباتر برای همه سهیم باشیم »

داوطلب عزیز با تکمیل فرم ذیل نحوه همکاری و حمایت خود را مشخص نمایید (لطفا فارسی پر نمایید)

1366/01/01

ساعت کار دبیرخانه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 می باشد

کمپین تابستان طلایی
پیش ثبت نام در سالنامه داوطلب 98

هدف از تولید سالنامه داوطلب، ترویج فعالیت هاى داوطلبانه در میان تمام هم میهنان عزیز است و این اثرتاکید به انجام فعالیت هاى داوطلبانه خود جوش و عضویت افراد در سازمان هاى مردم نهاد دارد . در این راستا هر جمعه به معرفى فعالیت هاى داوطلبانه یکى از سازمان هاى غیر دولتى پرداخته و همچنین هر هفته دو مورد از مصادیق کارهاى داوطلبانه را در پاورقى بیان کرده ایم . لازم بذکر است در سالنامه داوطلب 1397، 350 تشکل معرفى شده اند .امید است در ، سال هاى آینده نیز شاهد رشد مستمر همکارى دبیرخانه ترویج کارهاى داوطلبانه با سازمان هاى مردم نهاد و موسسات خیریه داوطلب محور باشیم .به امید اینکه تمام ایرانیان در کارنامه زندگى خود افتخار عضویت در یک مجموعه داوطلب محور را داشته باشند .

دبیرخانه ترویج کارهاى داوطلبانه – احمد بختیارى

مشارکت کنندگان عزیز لطفا با تکمیل فرم ذیل ما را در جمع آوری اطلاعات سالنامه داوطلب 98 یاری نمایید.(لطفا فارسی پر نمایید)

* از آنجایی که تهیه و انتشار سالنامه هزینه زیادی دارد و دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه فعالیت تجاری ندارد و تاکنون با مشارکت موسسات داوطلب محور توانسته است 4 سال متوالی به تهیه سالنامه داوطلب بپردازد ، از اینرو می طلبد تا شرکت ها ، موسسات و بنگاه های اقتصادی در بخش مسئولیت پذیری اجتماعی نیز ما را همراهی نمایند .
* نکته (اشتراک یک تجربه) : در سال های گذشته برخی از موسسات حتی توانایی خرید 3 تا 5 جلد سالنامه را نداشته از اینرو داوطلبان و خیرین با مشارکت هم به تهیه سالنامه برای خود و دوستانشان باعث ثبت درج اطلاعات موسسه در سالنامه گشتند .

حامیان دبیرخانه

لوگوی گروه تلاشگران (شبکه یاری کودکان)
khane-nejat
idz
دانشگاه ایران
شبکه ملی تشکل های مردمی و موسسات خیریه حوزه سرطان ایران
لوگوی شبکه میراث فرهنگی نهایی

پیش ثبت نام سالنامه داوطلب ​اینجا کلیک کنید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com