بانك اهدای لوازم ورزشى

رویداد ها در:

همزمان با هفته‌ی تربيت بدنى، بانك اهداي لوازم ورزشى راه‌اندازي شد!

این بانک با هدف جمع‌آوري لوازم ورزشي قابل استفاده جهت ارسال به ورزشكاران مستعد مناطق محروم به همت دبيرخانه غيردولتي ترويج كار داوطلبانه، با حمايت ستاد خيرين ورزش‌يار و مجموعه فرهنگى ورزشي انقلاب، در ابتداي جاده تندرستي مجموعه انقلاب راه‌اندازي شد.

در راستاي حفظ محيط زيست و مديريت مصرف، از آنجا كه اعضاى مجموعه ورزشى انقلاب، ورزشكاران حرفه اي و سايرين ممكن است تعدادي لوازم ورزشى نو يا كاركرده قابل استفاده داشته باشند، دبیرخانه غيردولتي ترویج کار داوطلبانه كه پيش‌تر نيز سابقه فعاليت‌هاي عام‌المنفعه فرهنگي اجتماعي داشته است، اقدام به جمع آوري و دسته‌بندي انواع لوازم و تجهيزات ورزشي قابل استفاده جهت ارسال به مناطق محروم كرده است.در شرايطي كه استعدادهاي ورزشي فراواني در مناطق كم برخوردار كشور هستند كه امكان دسترسي به بسياري از لوازم و تجهيزات ورزشي را نداشته يا توان تهيه اين اقلام كه انواع حرفه‌اي آنها اغلب قيمت بالايي دارد را ندارند، اين طرح اجرا مي شود.

در اجراى اين طرح داوطلبان اين NGO از تاریخ 30 مهر لغایت 10 آبان با استقرار در غرفه‌اي به همين منظور، لوازم اهدايي را جمع اوري و توضيحات لازم را ارائه ميكنند.

شايان ذكر است در اين بانك كه اهداكنندگان وسايل ورزشي نو و استفاده شده خود را اهدا ميكنند، كليه لوازم از نظر فني مورد بررسي كارشناسي قرار ميگيرند و تنها كالاهايي پذيرفته مي‌شوند كه قابليت استفاده داشته باشند.

همچنين كليه ملاحظات بهداشتي در مورد كالاها رعايت شده و پس از خشكشويي و ضدعفوني براي ورزشكاران مستعد شناسايى شده از طريق پست ارسال مي‌گردد.

امكان اطلاع از سرنوشت كالاي ارسالي براي اهداكنندگان نيز فراهم است تا در آينده نيز در صورت تمايل بتوانند به عنوان حامي از افراد مستعد حمايت كنند و با اين اقدام قهرماني ديگر را پرورش دهند. براي اطلاعات بيشتر و شركت در اين اقدام خيرخواهانه ميتوانيد به سايت www.voluntarywork.ir مراجعه و با شماره هاى ٢٦٢١٦٢٦١ و 09372116785 تماس بگيريد.

1366/01/01

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com